Poradna pro zdravý život.
Poradna Nadja
Věnujeme se poradenství
a péči pro zlepšení celkové kvality života.

Xenia – Energie a management

Energie & Management

Firma je jako živý organizmus. Proudí v ní energie, má svá energetická centra, ty, kteří energii dodávají a ty, kteří ji „odsávají“.

A jako živý organizmus potřebuje, aby v ní energie proudila volně, aby všude bylo právě tolik energie, kolik je třeba (a toho správného typu). Například obchodní manažer potřebuje správnou dávku energie vítěze a ne tak úplně energii pečovatele (tu by zase měl mít personalista).

Lze se naučit pracovat s energiemi a energetickými centry Vaší firmy?

Ano, tuto dovednost se lze naučit.

Podívejte se na video z tréninku.

Jednotlivá energetická centra Vašeho týmu i firmy lze ladit a harmonizovat tak, aby energie byly rovnoměrně rozložené, přesně tak, jak to Váš týmový duch nebo firemní kultura potřebují. Výsledkem je pak proměna Vašeho týmu nebo firmy ve vysoce funkční celek.

V tréningu Vás naučíme vnímat energetická centra a energie těla i firmy a nalézat analogie energetických center člověka s energetickými centry firmy. Postupně si tak osvojíte  dovednosti, jak vědomě pracovat s energiemi svých firem.

Tím se naučíte mnohem efektivněji využívat svých lidských zdrojů, finančních, technologických a dalších zdrojů.

Vaše firma se tak stane vysoce konkurenceschopnou i v současné ekonomicko-politické situaci a to nejen na trhu v ČR ale i na zahraničních trzích. A vaši lidé budou spokojenější a plní elánu.

Registrace zde

Více o projektu Energie a management na webových stránkách projektu

  Připojte se k naší skupině Energie & Management na Facebooku
Tréningový cyklus Energie & Management pořádáme ve spojení s ICA Centre Europe.

O mně, Xenia

Jsem podnikatelka a manažerka v oblasti bio-medicíny. Založila jsem a vedla společnosti, které se zabývaly vývojem nových léků a diagnostických prostředků. Více o mojí profesní dráze je na mém profilu Linked In. Energetickému léčení se věnuji od roku 2000, kdy jsem vstoupila do kurzů Ludgera Scholla, certifikovaného učitele energetického léčení mezinárodní sítě energetického léčení INEH. Absolvovala jsem 4 letý zážitkový výcvik pro práci s klientem podle PCA metody C. Rogerse, facilitovaný Dr. Ľudovítom Dobšovičem. Vystudovala jsem přírodní vědy na Universitě Karlově v Praze a management na Donau University Krems v Rakousku.

Kontakty

Poradna: Žateckých 842/3, Praha 4

Mgr. Naďa Jurečková
723 186 730, nada@poradnanadja.cz

RNDr. Xenia Svobodová, CSc. MBA
734 224 507, xenia@poradnanadja.cz

RNDr. Michal Svoboda, CSc.
731 447 727, michal@poradnanadja.cz

Kde nás najdete